Įmonės informacija

Kaip saugotis neįgaliotų „Macadamia“ platintojų

Atsižvelgus į Macadamia Professional™ populiarumą ir paklausą, tikriausiai nieko nestebina, kad „Macadamia“ produktus pradėjo platinti neįgalioti platintojai. Labai dėl to apgailestaujame.

Macadamia Professional™ žino apie šią problemą ir yra įsipareigojusi kovoti su nelegaliais platintojais bei remti profesionalią grožio salonų industriją.

Imamės apsaugos priemonių, pavyzdžiui, neseniai sukūrėme MacID™, sistemą, kuri leidžia sekti prekes pagal identifikacinį numerį, kad galėtumėme nustatyti nelegalaus platinimo centrus. Tačiau taip pat tikimės ir Jūsų pagalbos. Keletas būdų, kaip galite mums padėti:

1) Nepirkite Macadamia Professional™ produktų iš neįgaliotų pardavėjų. Tokios neįgaliotos platinimo vietos gali būti vaistinės, bakalėjos parduotuvės, tinklalapiai, parduodantys daiktus iš varžytinių arba su didelėmis nuolaidomis, arba kiti platinimo taškai, kurie nėra įgalioti grožio salonai ar profesionalios kirpyklos.

2) Pastebėję, kad Macadamia Professional™ produktai pardavinėjami tokiame neįgaliotame prekybos taške, arba jeigu manote, kad galėjote įsigyti padirbtų ar neautentiškų prekių, parašykite mums fightdiversion@macadamiahair.com. Jūsų mums suteikta informacija bus konfidenciali ir padės mums aptikti nelegalius platinimo taškus bei kovoti su neautentiškų prekių pardavinėjimu.

Macadamia Professional™ produktų kokybė garantuojama tik tada, kai perkate juos iš įgaliotų profesionalių grožio salonų ir profesionalių grožio prekių pardavėjų. Atkreipkite dėmesį, kad neautentiški produktai gali būti praskiesti, padirbti, kitaip sugadinti, gali būti pasibaigęs jų galiojimo laikas, sumažėjęs jų efektyvumas arba gali būti netgi nesaugu juos naudoti.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir pagalbą. Pažadame, kad stengsimės ne tik kovoti su šia problema, bet ir toliau užtikrinti Jums galimybę naudotis aukščiausios kokybės efektyviomis plaukų priežiūros priemonėmis.

Pagarbiai, „Macadamia“ komanda