Įmonės informacija

Ar Macadamia aliejus gali būti naudojamas kaip odos priežiūros produktas?

Nors Macadamia aliejus per amžių amžius buvo naudojamas kosmetikoje, Macadamia natūralaus aliejaus nerekomenduojama naudoti odos priežiūrai, kadangi šis produktas yra optimaliai subalansuotas plaukams.

Macadamia yra riešutas, tai ar gali šiuos produktus naudoti riešutams alergiški žmonės?

Priešingai bendram įsitikinimui, kad Macadamia yra riešutas, jis iš tikrųjų yra sėkla. Macadamia sėklos priklauso Proteaceae šeimai, kuri klasifikuojama atskirai nuo visų riešutų. Alergenai yra mažiau panašūs, nei kitų riešutų. Macadamia “riešutų” aliejui jautrumu pasižymi labai nedaug žmonių, bet šis jautrumas gali pasireikšti ir dėl skirtingo naudojimo būdo. 17.4 dDa proteinas, žinomas kaip alergenas, randamas žaliavose ir skrudintuose ekstraktuose.

Buvo atlikti išsamūs Macadamia aliejaus tyrimai, kurių metu nepastebėta jokių alerginių reakcijų net ir tų žmonių, kurie buvo alergiški riešutams. Vis dėl to, tiems žmonėms, kurie yra alergiški riešutams, rekomenduojama prieš pradedant naudoti Macadamia aliejų, atlikti alerginį testą, užtepant nedidelį kiekį aliejaus ant riešo odos.

Ar Macadamia aliejus tikrai yra natūralus produktas?

Macadamia produktų sudėtyje yra daugybė natūralių medžiagų, tame tarpe ir anksčiau minėtieji Macadamia ir Argano aliejai. Siekiant maksimalaus teigiamo poveikio plaukams, šių produktų gamyboje naudojamos ir kitos medžiagos, kurių negalima pavadinti natūraliomis, tačiau jos yra reikalingos tam, kad aliejus galėtų kuo ilgiau neprarasti savo savybių, Macadamia ir Aragano aliejų molekulės neatsiskirtų viena nuo kitos, kitaip tariant, kad produktas nesugestų.

Ar Macadamia aliejus yra geresnis nei kiti aliejai?

Macadamia aliejus visais atžvilgiais yra išskirtinis produktas. Apie šio aliejaus poveikį ir savybes papasakoti ir su kitais produktais palyginti galėtų plaukų stilistas ar galutinis produkto vartotojas. Gamintojas tiki, kad geresnio aliejaus plaukams rinkoje nėra.

Ar Macadamia atstatomoji plaukų kaukė yra be parabeno?

Taip.

Ar Macadamia plaukų aliejukas yra be alkoholio?

Taip, šio nuostabaus aliejaus gamybai alkoholis nenaudojamas.

Ar Macadamia produktų Ph yra subalansuotas?

Macadamia aliejuko ir atstatomosios kaukės pH yra 5, tai yra, subalansuota natūraliam plaukų ir odos pH. Macadamia šampūno ir nenuskalaujamo kondicionieriaus pH yra 6.5.

Kuo Macadamia aliejus skiriasi nuo kitų aliejų?

Macadamia natūralus aliejus neapsunkina plaukų ir yra labai greitai absorbuojamas. Unikali aliejaus sudėtis yra artima mūsų natūralių kūno aliejų sudėčiai. Taip pat šie produktai praturtinti Omega 7 rūgštimis, kurios žinomos kaip mūsų kūno natūralūs drėkikliai. Šie du faktoriai lemia, kad Macadamia aliejus tinka ne tik plaukų priežiūrai, bet ir skatina plaukus augti sveikais.

Ar Macadamia aliejus išbandytas su gyvūnais?

Ne, jokie testai su gyvūnais nebuvo atliekami, nes Macadamia taryba yra prieš žiaurų elgesį su gyvūnais.

Kaip Macadamia aliejus sutrumpina plaukų džiovinimo laiką net iki 50%?

Kaip žinote, aliejus vandenyje netirpsta, todėl kai plaukai sugeria aliejų, jis ištumia vandenį ir tai leidžia plaukams greičiau išdžiūti. Džiovintuvo šiluma mažina klampumą ir pagreitina aliejaus įsiskverbimą į plaukus. Šio efekto dėka plaukų džiovinimo laikas gali būti sumažintas 40-50%, taip jūs ne tik sutaupysite laiko, bet ir sumažinsite neigiamą karšto oro poveikį plaukams.

Kas yra Macadamia natūralus aliejus ir kuo jis skiraisi nuo paprasto Makadamijos riešutų aliejaus?

Makadamijos riešutų aliejus yra labai vertingas aliejus, gaunamas ir Makadamijos riešutmedžio vaisių. Pastebėta, kad šis aliejus yra labai naudingas plaukams, galvos odai, odai ir visai žmogaus sveikatai.

Macadamia natūralus aliejus yra aukščiausios klasės prekinis ženklas grožio industrijoje. Šio prekinio ženklo produktų sudėtyje yra du patys vertingiausi pasaulyje aliejai – Macadamia riešutų ir Aragano sėklų – kurių dėka gaminami neapsunkinantys plaukų, gerai plauko absorbuojami ir išskirtiniai produktai, atstatantys plaukų prarastas medžiagas.