Įmonės informacija

Taisyklės ir sąlygos

Užsakymų tvarkymas ir išsiuntimas

I – Užsakymų tvarkymas

Pateikus užsakymą, pardavėjas apdoros užsakymą per 1–2 darbo dienas.

II – Siuntimas

Išsiuntę siuntinį, išsiųsime elektroninį pranešimą į el. pašto adresą, pateiktą užsakymo priėmimo metu. Elektroniniame laiške rasite siuntinio sekimo ir siuntėjo informaciją.

Įkainiai

Visos kainos ir mokesčiai gamintojo tinklalapyje pateikti JAV doleriais, nebent nurodyta kitaip. Į nurodytą kainą neįtraukta pristatymo kaina, kuri nurodoma atidarius užsakymo patvirtinimo langą. Gamintojas nėra atsakingas už papildomus mokesčius, kuriuos pirkėjui gali tekti sumokėti pristatymo vietoje.

Įvykus klaidai, susijusiai su nurodyta užsakytos prekės kaina ar produkto aprašymu, stengsimės kuo greičiau susisiekti su Jumis ir išsiaiškinti, ar, patikslinus informaciją, tebenorite įsigyti užsakytas prekes, ar norite atšaukti užsakymą. Jeigu dėl kokios nors priežasties mums nepavyktų susisiekti su Jumis, užsakymas bus automatiškai atšauktas. Už atšauktą užsakymą sumokėti pinigai bus grąžinti į Jūsų sąskaitą per trisdešimt (30) dienų nuo užsakymo atšaukimo.

Jeigu produkto kaina sumažinta nuolaidų akcijos metu, ši kaina galioja tik akcijos laikotarpiu ir bus taikoma tik užsakymams, priimtiems akcijos laikotarpiu.
Pasiliekame teisę savo nuožiūra keisti tinklalapyje nurodytas prekių kainas, prekes, prekių aprašymus ir akcijas bet kuriuo metu iki užsakymo priėmimo.

Mokėjimas

Už prekes sumokėti pinigai bus nurašyti nuo Jūsų banko sąskaitos Jums pateikus užsakymą.

Bendra užsakymo kaina – tai užsakytų prekių kaina, kortelės aptarnavimo mokestis ir pristatymo kaina, nurodyta užsakymo patvirtinimo lange.

Pirkdami prekes mūsų tinklalapyje, patvirtinate, kad pirkimui naudojama kreditinė ar debetinė kortelė priklauso Jums. Kortelę išdavusi organizacija pasilieka teisę patikrinti kreditinių ar debetinių kortelių savininkų tapatybę.

Jeigu kortelę išdavęs bankas dėl kokios nors priežasties nepatvirtina mokėjimo, nepriimsime mokėjimo ir neprisiimsime atsakomybės dėl prekių pristatymo vėlavimo ar nepristatymo. Tokiu atveju nesame įpareigoti informuoti Jus apie mokėjimo nepatvirtinimo priežastį.

Mokant už užsakymą mokėjimo kortele, neprisiimame atsakomybės už Jūsų banko taikomą mokėjimo kreditine ar debetine kortele mokestį.

Užsakymo priėmimas ir pirkimo kontrakto sudarymas įvyksta mokėjimą už užsakytas prekes patvirtinus Jūsų kreditinę ar debetinę kortelę išdavusiam bankui ir išsiuntus Jums elektroninį laišką su užsakymo patvirtinimu.

Produktų kiekis ribotas. Jeigu dėl kokios nors priežasties po užsakymo priėmimo paaiškės, kad negalime išsiųsti Jums užsakytų prekių per numatytą pristatymo laikotarpį, pranešime Jums apie tai tada, kai tik galėsime. Jeigu tokiu atveju nuspręsite atšaukti užsakymą, grąžinsime Jums visus sumokėtus pinigus.

Prekės ženklas ir autoriaus teisės

Prekės dizaino, piešinių, brėžinių, fotografijų ir pan., taip pat jų dalių ar junginių autorystės teisės priklauso Macadamia Professional™ ir/arba yra naudojamos Macadamia Professional™, vadovaujantis atitinkamais liudijimais ir patentais.

Visi patentuoti prekės ženklai, firmos ir kitokie pavadinimai bei ženklai, esantys šiame tinklalapyje, priklauso Macadamia Professional™ ir/arba yra naudojami Macadamia Professional™, vadovaujantis atitinkamais liudijimais ir patentais.

Ribota atsakomybė

Šiame tinklalapyje kartais gali būti pateikiama informacija, nuomonės ir/ar patarimai, susiję su plaukų priežiūros produktais, tiekėjais ir plaukų priežiūra. Šiame tinklalapyje pateikiama informacija, nuomonės ir/ar patarimai yra bendro informacinio pobūdžio, todėl tokia informacija nėra išsami ir patvirtinta specialistų.

Be to, tinklalapyje pateikiama informacija ir/ar patarimai yra tik patariamojo pobūdžio. Tokia informacija negali ir nesiekia pakeisti profesionalios konsultacijos apie odos, plaukų ar kitokias problemas bei ligas ar medicininės diagnozės. Neprisiimame atsakomybės ar finansinių įsipareigojimų dėl tokių patarimų taikymo.

Stengiamės užtikrinti, kad tinklalapio turinys visuomet būtų tikslus ir papildomas nauja informacija, tačiau nepriimame nusiskundimų ir nesuteikiame garantijų, numanomų ar tiesiogiai išreikštų, dėl tinklalapio turinio ar veikimo.

Negarantuojame, kad tinklalapio naudojimas ir/ar atsisiuntimai, ir/ar darbalaukio fonų ir/ar ekrano užsklandų atsisiuntimas bus visiškai sklandus.
Pastebėjus spausdinimo, kanceliarijos ar kitokią klaidą, ar praleidimą bet kur šiame tinklalapyje, tokia klaida bus kaip įmanoma greičiau pataisoma ar, jeigu reikia, ištrinama, mums neprisiimant už ją atsakomybės.

Tinklalapio naudojimui skirtas slaptažodis yra konfidencialus ir neturėtų būti naudojamas trečiųjų asmenų, atskleidžiamas ar perduodamas tretiesiems asmenims.

Macadamia Professional™ neįsipareigoja priversti trečiuosius asmenis vykdyti šiuos terminus ir sąlygas ar imtis veiksmų, tretiesiems asmenims pažeidus šias sąlygas. Macadamia Professional™ neprisiima atsakomybės už nuostolius, Jūsų patirtus tretiesiems asmenims pažeidus šiuos terminus ir sąlygas.

Pasiliekame teisę bet kada keisti šį tinklalapį ir šias sąlygas, iš anksto apie tai nepranešę. Turėtumėte reguliariai tikrinti šį tinklalapį ir susipažinti su naujausia šios informacijos versija savo iniciatyva. Pakeitimai pradeda galioti nuo jų paskelbimo tinklalapyje datos.

Tinklalapio turinys, su juo susiję ginčai ir Jūsų santykiai su mumis reguliuojami JAV įstatymų ir sprendžiami JAV teismuose.