Macadamia – besivystantis pasaulinis prekinis ženklas

„Macadamia“ prekės pardavinėjamos pasaulinėse rinkose, yra pritaikytos visiems plaukų tipams ir palengvina tiek plaukų stilistų, tiek jų klientų gyvenimus. Mano tikslas – pasinaudoti įgyta tarptautine patirtimi, kad pagerinčiau „Macadamia“ produktus“ – GIANNANDREA

Giannandrea – tarptautinis įmonės direktorius, atsakingas už kūrybines inovacijas

Giannandrea – vienas iš garsiausių savo srities specialistų. Italijoje gimusį Giannandrea įkvėpė jį supanti aukštoji mada ir menas. Giannandrea pradėjo dirbti plaukų stilistu 14-os, o 16-os jau puošė vietines Italijos dainininkes. Jo klientės – tokios garsenybės kaip Naomi Watts, Chrissy Teigen, Naomie Harris ir Drew Barrymore.

Giannandrea populiarumą lemia jo entuziazmas, meilė darbui ir netradiciniai sprendimai. Macadamia Professional™ sužavėjo jo gebėjimas suderinti klasikinį stilių su moderniais, nestandartiniais sprendimais.

Giannandrea‘os kūrybinė vizija

Didžiuojamės galėdami dirbti su stilistais, pasišventusiais savo darbui, todėl paskyrėme Giannandrea‘ą, garsenybių plaukų stilistą, tarptautiniu kūrybiniu direktoriumi. Giannandrea siekia paįvairinti „Macadamia“ produkciją naujomis idėjomis ir padeda įgyvendinti prekinio ženklo kūrybinę viziją. Kaip savo srities meistras, Giannandrea stengiasi sustiprinti ryšius tarp „Macadamia“ ir stilistų profesionalų.

„Nepaprastai įdomi metų pradžia. Apdovanojimai Los Andžele, mados šou Niujorke, Paryžiuje, Londone ir Milane… Naujausios mados tendencijos dabar kuriamos Holivude. Raudonasis kilimas… Labai gražu, labai modernu. „Grammy“ apdovanojimai… Šiek tiek rokenrolo, Chrissy Teigen, gražūs, išraiškingi, seksualūs plaukai.“